Ühe kleidi lugu: valmis!

Vintage kleit sai lõpuks ometi pilti! Kleit sai valmis juba mõnda aega tagasi ning kanga selle õmblemiseks leidsin Uuskasutuskeskusest. Kleidi õmblemise juures muutus palju asju jooksvalt, kuid lõpptulemusega olen väga rahul. Kleit on puuvillasel voodril ning selga pannes mõnus pehme ning ülimalt mugav. Ainus häda on see, et kleidi toonid ei sobi minu praeguse hooaja jalanõudega. Seega jääb kleit siiski veel veidikeseks ajaks kappi soojemat ilma ootama. Pealegi on selle ülimalt plikalik stiil pigem suvisem teema. Hetkel olen igapäevaselt rohkem veel tumedas teemas, kuid natuke beeži on ka juba teemas nagu eelmisel nädalal toimunud ERKI koosolekul.
Kleidi valmimisest saab lisa vaadata siit:

Esmane idee 
Arengud töölaual
Kleit täis ootamatuseid

8 comments :

 1. Ainult kiidusõnad! Imeilus kleit ja korralik õmblustöö.

  ReplyDelete
 2. Mulle nii meeldib, et selline tõeliselt suvine ja imeilus kleit välja tuli! See kangas on imeline ja lõige täpselt nagu vaja!

  ReplyDelete
 3. Aitäh, aitäh ilusate sõnade eest!

  ReplyDelete
 4. Väga ilus kleit. Ja kangas - peab ikka annet olema, et sellist kaunitari uuskasutuskeskusest leida.
  Aga kas ei pidanud sel kleidil ka varrukad olema? :)

  ReplyDelete
 5. Just just, pididki ka varrukad olema, aga töö käigus muutub nii mõndagi. Seekord lausa terved varrukad. Need olid täitsa kiftilt juba küljeski, aga miskipärast mulle need siiski üldse ei meeldinud ning kleit jäigi varrukateta!

  ReplyDelete
 6. imeilus kleit ja täiesti võrratu kangas.

  ReplyDelete
 7. Varsti olen kangaga ukse taga:)

  ReplyDelete
 8. Suurepärane, Jaana, et suudan inspireerida!

  ReplyDelete

Populaarsed postitused

 

Kirjuta mulle!

Name

Email *

Message *

Aitäh,

Aitäh Sulle, et minu blogi külastad! Kui soovid end minu tegemistega mugavalt kursis hoida, siis jälgi mind Bloglovin'is või Facebookis!

Kõike mõnusat,
Ruth